Domy mieszkalne z płyty warstwowej dla pracowników

Kontenery z płyt warstwowych znajdują obecnie bardzo wiele różnych zastosowań, często wykorzystywane są jako pawilony handlowe w dużych miastach, gdzie wynajem powierzchni jest dość drogi, więc mogą doskonale sprawdzić się w wielu miejscach.

Możemy postawić je bez zezwolenia, dzięki temu unikniemy wielu formalności, pozwoli to na skrócenie do minimum czasu pozyskania powierzchni handlowej. Producent dowozi je na miejsce, mogą zostać złożone w ciągu jednego dnia, należy jedynie pamiętać o przygotowaniu odpowiedniego podłoża.

Domy mieszkalne z płyty warstwowej dla pracowników

Uniwersalne pawilony mieszkalne i gospodarcze

Duże możliwości, jeżeli chodzi o dostosowanie do różnych potrzeb powoduje, że mogą spełnić się także jako domy mieszkalne, w tym przypadku często wykorzystywane są przez firmy, które potrzebują dodatkowych domów dla swoich pracowników. Często spotkamy je na placu budowy, gdzie będą pełniły rolę domów mieszkalnych, składów czy też garaży. W tym przypadku producent może dostosować ścianę, wykonać okna, drzwi, także drzwi garażowe. Zatem duża ekipa budowlana może nie tylko w nich zamieszkać, ale także przechowywać bezpiecznie sprzęt oraz maszyny budowlane.

Mogą być wyposażone we wszystkie media, elektryczność, dlatego mogą być bardzo wygodnymi budynkami mieszkalnymi, w tym przypadku mogą posiadać łazienkę, kuchnię i z pewnością zapewniają odpowiedni komfort pracownikowi. Ścianki mogą być dowolnie ocieplone, przykładowo styropianem czy też pianką, dodatkowo zamontowanie ogrzewania zapewni odpowiednie warunki także w okresie zimowym. Spełnią się także jako budynki gospodarcze na działce czy też koło domu. W tym przypadku nie musimy starać się o specjalne pozwolenie na budowę, zatem możemy postawić je w dowolnym miejscu, zachowując jedynie odpowiednią odległość od granicy działki.

Nowoczesne https://epawilony.pl to rozwiązanie wszędzie tam, gdzie będziemy potrzebowali mieszkania dla naszych pracowników. Z pewnością dużą zaletą jest łatwość montażu, możemy zatem przewozić je na kolejne place budowy, są bardzo łatwe w montażu, przez co zyskują dużą popularność.