Regeneracja turbosprężarki jest tańsza niż zakup nowej

Jeśli szukasz najwyższej jakości usług naprawy i konserwacji turbosprężarek do silników wysokoprężnych, skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy mają doświadczenie w regeneracji i naprawie turbosprężarek.

Nowa turbosprężarka może być bardzo droga, tańszym rozwiązaniem jest wybór urządzenia zregenerowanego i w pełni sprawnego, który może nam posłużyć jeszcze przez wiele lat.

Regeneracja turbosprężarki jest tańsza niż zakup nowej

Co oznacza regeneracja turbosprężarki

Turbosprężarka sprawia, aby pojazd z silnikiem wysokoprężnym działał lepiej dzięki wysokiej jakości oszczędności paliwa, wydajności silnika i kontroli emisji. Jeśli jednak nasza turbosprężarka ulegnie awarii, możemy wybrać sprzęt poddany regeneracji, spróbować naprawić turbosprężarkę w specjalistycznym warsztacie, który zajmuje się takimi częściami, aby twój samochód znów mógł działać prawidłowo bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu nowej części. Doświadczony zespół mechaników posiada wiedzę techniczną i urządzenia do obsługi wszystkich potrzeb związanych z konserwacją, naprawą lub regeneracją turbosprężarki.

Precyzyjne serwisowanie wyposażenia turbosprężarki jest zgodne z jakością wykonania ustaloną przez samych producentów turbin. Standardowy proces regeneracji turbosprężarek obejmuje wiele etapów montażu i testowania wyważenia, co oznacza, że doświadczona firma zajmująca się serwisem turbosprężarek może przywrócić uszkodzone turbiny do stanu prawie nowego. Używa się do tego wysoce zaawansowanego sprzętu, trzeba mieć również wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Regeneracja turbosprężarki zwykle obejmuje wyważenie samej sprężarki, wału czy turbiny, a następnie testuje się cały zespół rdzenia tak, jakby działał w pojeździe. Wyważenie całego rdzenia zmniejsza obciążenie wibracyjne na wale turbiny, co jest typowe dla zupełnie nowej turbosprężarki. Więcej szczegółów możesz znaleźć na stronie turboservice.pl. Wszystkie turbosprężarki przechodzą ten sam intensywny program regeneracji, obejmujący całkowite rozebranie i dokładne czyszczenie przy użyciu technologii pirolitycznej. Łożyska, uszczelki pierścieni tłokowych i śruby są automatycznie wymieniane. Wszystkie inne części są sprawdzane pod kątem specyfikacji, a wszelkie nieprawidłowe komponenty są wymieniane na nowe.