Idealny szklany dzbanek z filtrem do wody? Odpowiedź jest prosta Dafi Crystal!

Szukasz dzbanka z filtrem, który łączy w sobie wyjątkowo wysoką skuteczność oraz ciekawy design? Postaw na dzbanek Crystal zaprojektowany i stworzony przez rodzimą firmę Dafi.

Poznaj jego możliwości!

Idealny szklany dzbanek z filtrem do wody? Odpowiedź jest prosta Dafi Crystal!

Dafi Crystal – szklany dzbanek z filtrem do wody, który zmieni twoje życie!

Zacznijmy od producenta, Dzbanek Crystal wykonywany jest w Polsce przez rodzimą firmę Dafi z siedzibą w Kielcach. Dafi od 30 lat tworzy butelki, dzbanki oraz filtry, które poprawiają jakość wody kranowej. Dzięki doświadczeniu, testom oraz badaniom masz pewność, że sięgasz po produkty najlepszej jakość, a przy okazji wspierasz lokalną gospodarkę. Wiesz już, kto tworzy ten szklany dzbanek z filtrem do wody, ale co czyni go wyjątkowym?

– Po pierwsze dzbanek z filtrem na wodę Crystal został wykonany z najwyższej jakości szkła, dzięki temu masz gwarancję, że korzystanie z niego jest w pełni bezpiecznie.
– Po drugie jego ergonomiczny kształt sprawia, że może pełnić funkcję karafki, która wprowadzi do twojego domu nowoczesny styl.
– Po trzecie dzbanek filtrujący szklany łączy w sobie dwie istotne funkcje – filtrację wody kranowej oraz możliwość serwowania ulubionych napojów w eleganckim wydaniu.
– Po czwarte oszczędność! Jeden filtr (węglowy, powstały z łupin kokosa) jest w stanie zastąpić nawet 100 półtoralitrowych butelek. Dzięki temu zdecydowanie obniżasz koszt litra wody (do dosłownie kilku groszy).
– Po piąte dzbanek filtrujący pomoże ci każdego dnia w odpowiednim nawodnieniu organizmu, a jak pewnie wiesz, podstawą do właściwego funkcjonowania jest woda.
– Po szóste szklany dzbanek z filtrem do wody pozwoli ci zatroszczyć się o środowisko. Ponieważ przejście z wody butelkowanej w jednorazowych opakowaniach na filtrowaną wodę kranową może obniżyć zużycie plastiku (jednorazowych opakowań) nawet o 5 kg miesięcznie.

Dzbanek filtrujący – wiesz już czego chcesz?

Powyżej omówiliśmy korzyści, jakie zapewni ci szklany dzbanek z filtrem do wody. Ale to nie wszystko! Na stronie producenta znajdziesz dzbanek Crystal 2,0 l w 6 wersjach kolorystycznych: makowy, seledyn, biały, miętowy, stalowy, grafitowy. Dzięki temu możesz dobrać model do wystroju twojego domu. Kolejnym elementem, który możesz wybrać, jest filtr do dzbanka. Jakie filtry pasują do dzbanka Crystal?:
– Filtr Standard (doskonale oczyści wodę kranową oraz znacznie zredukuje jej twardość)
– Ph+ Classic (podwyższa pH wody, alkaliczna woda pozwala walczyć z zakwaszeniem organizmu)
– Mg+ Classic (nie tylko oczyszcza wodę, ale i wzbogaca ją w jony magnezu)
– AGD+ Classic (ochroni twoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym, zmiękczy wodę)

Wiesz już, w jaki sposób pomoże ci szklany dzbanek z filtrem do wody oraz jak zmieni twoje życie. Teraz czas na decyzję, pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie!

Zainteresowany? Szklany dzbanek z filtrem do wody możesz kupić bezpośrednio na stronie producenta https://dafi.pl/dzbanki-do-filtrowania/. Wybierz model dla siebie i każdego dnia odkrywaj jego możliwości!