Samochody dostawcze IVECO

Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą firmy handlowe czy też usługowe, potrzebują samochodów dostawczych, dzięki którym można dowieźć towar do sklepu, także różnego rodzaju narzędzia, maszyny potrzebne w firmach usługowych.

Jedną z najbardziej znanych firm, dostarczających profesjonalne samochody dostawcze, z pewnością jest Iveco.

Samochody dostawcze IVECO

Mniejsze samochody dostawcze Iveco Daily

Warto zwrócić uwagę na model Iveco Daily, który jest bardzo popularnym modelem rozwijanym od lat, który jest mniejszym samochodem dostawczym. Z pewnością jego dużą zaletą jest możliwość modernizacji na wiele sposobów, będziemy mogli dobrać przestrzeń ładunkową do wielkości przewożonych towarów, dodatkowo możemy także wybrać moc silnika, rodzaj napędu, skrzynię biegów oraz wiele elementów wyposażenia kabiny kierowcy.

Samochody Iveco Daily należą do klasy lekkiej, poniżej 7 ton, który może doskonale sprawdzić się w przypadku, kiedy potrzebujemy mniejszego auta dostawczego. Oczywiście możemy dobrać silnik o pojemności 2,3 l, który będzie dosyć oszczędną jednostką, lub też inny silnik o mocy 210 koni mechanicznych i pojemności 3 litrów o całkiem dobrych osiągach. Firma Iveco stawia na nowoczesne rozwiązania, wprowadzono wiele zmian, które pozwalają na zmniejszenie użytkowania pojazdu, dodatkowo wiele rozwiązań wpływa również na zmniejszenie kosztów eksploatacji, zużycie paliwa. Dlatego też samochody Iveco są bardzo chętnie wybierane przez wielu przedsiębiorców na całym świecie. Samochody dostawcze mogą być wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które zapobiegają przykładowo nieprzewidzianym zdarzeniom drogowym, pozwalają alarmować w przypadku zjazdu na inny pas bez włączenia kierunkowskazów, czy też mogą być to systemy, które pozwalają śledzić pojazd jadący przed nami.

Oczywiście samochody Iveco Daily furgon można także wyposażyć w nowoczesnym tempomat, który pozwala na śledzenie innych pojazdów, uczestników ruchu drogowego, co pozwoli uniknąć wypadku w przypadku kiedy kierowca nie zauważy pojazdu, który nagle hamuje. Mogą być to także systemy, które poprawiają stabilność przy silnym wietrze, dodatkowo pomagają także przy wjeździe na strome wzniesienie.